Certyfikat ISO / IEC 27001 w uznaniu za rozwiązania bezpieczeństwa informacji LabVantage dla wiodącego oprogramowania LIMS

Wed Sep 11 09:49:00 2019

Somerset, NJ, 21 sierpnia 2019 r. - LabVantage Solutions, Inc., wiodący dostawca rozwiązań i usług informatycznych dla laboratoriów, w tym specjalnie opracowanych rozwiązań LIMS, które pozwalają laboratoriom działać szybciej i przy niższych całkowitych kosztach, ogłosił, że uzyskał certyfikat bezpieczeństwa informacji ISO / IEC 27001: 2013 po szczegółowym procesie przeglądu i audytu. Certyfikacja ISO / IEC 27001 obejmuje wymagania dotyczące ustanawiania, wdrażania, utrzymywania i ciągłego doskonalenia systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji organizacji, w tym rozliczania ryzyka specyficznego dla jej specyficznych potrzeb.

„Pojawienie się rozwiązań informatycznych hostowanych w chmurze LabVantage i rozwój usług zarządzanych LabVantage pomógł nam podjąć decyzję o uzyskaniu certyfikatu, w jaki sposób chronimy bezpieczeństwo informacji LIMS naszych klientów”, mówi John Heiser, CEO LabVantage Solutions. „Ponadto rosnące na całym świecie zagrożenia bezpieczeństwa danych jeszcze bardziej wzmocniły nasze zaangażowanie w zapewnianie naszym klientom najbardziej kompleksowych i niezawodnych dostępnych zabezpieczeń. Nasz certyfikat ISO / IEC 27001 zapewnia naszych klientów na całym świecie, że posiadamy najlepsze możliwe procesy i procedury w celu ochrony ich danych i informacji. Wynika to z wyczerpującego procesu oceny i przeglądu, który obejmuje wymagania dotyczące bieżących aktualizacji, zapewniając, że nasze zabezpieczenia informacji będą nadal najbardziej zaawansowane z dostępnych. ”

ISO / IEC 27001: 2013 jest publikowany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) i Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC). Określa system zarządzania, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa informacji pod kontrolą zarządzania:

Systematycznego badania zagrożenia bezpieczeństwa informacji w organizacji, biorąc pod uwagę zagrożenia, podatności i skutki;

Zaprojektowania i wdrożenia spójnego i kompleksowego pakietu kontroli bezpieczeństwa informacji i / lub innych form zabezpieczenia ryzyka; oraz

Przyjęcia ogólnego procesu zarządzania, aby zapewnić, że mechanizmy kontroli bezpieczeństwa informacji będą w dalszym ciągu spełniać potrzeby bezpieczeństwa organizacji na bieżąco.

Donald DiPalma, dyrektor ds. Jakości i usług technicznych w LabVantage, dodaje: „Jesteśmy dumni z kompleksowych zabezpieczeń, które umożliwiły nam osiągnięcie tak wymagającej międzynarodowej certyfikacji. Ponadto poszliśmy o krok dalej, ustanawiając procesy i kontrole w ramach ogólnego rozporządzenia o ochronie danych Unii Europejskiej (RODO) oraz w zakresie bezpieczeństwa IT, zasobów systemowych, oceny ryzyka, szyfrowania danych, fizycznej i logicznej kontroli dostępu oraz danych osobowych i pracowników. Zamierzamy pozostać w czołówce w zakresie ochrony informacji zarządzanych przez nasze wiodące w branży systemy LIMS. ”

LabVantage obecnie obsługuje zgodność z ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 2201: 2013, ISO / IEC 17025, ISO 9001: 2015, 21 CFR część 11, załącznik 11 i GXP.

Rozwiązania LabVantage

LabVantage jest uznanym liderem rozwiązań laboratoryjnych dla przedsiębiorstw z prawie 40-letnim doświadczeniem. Dostarczamy zintegrowaną platformę informatyczną laboratorium, w tym systemy zarządzania informacjami laboratoryjnymi (LIMS), elektroniczne zeszyty laboratoryjne (ELN) i systemy wykonywania laboratoryjnego (LES). Obsługujemy ponad 1500 klientów z branży nauk przyrodniczych, farmaceutycznych, urządzeń medycznych, biobanków, żywności i napojów, towarów pakowanych, ropy i gazu, genetyki / diagnostyki i opieki zdrowotnej. LabVantage z siedzibą w Somerset, N.J. oferuje kompleksową ofertę produktów i usług, które pozwalają firmom szybciej wprowadzać innowacje w cyklu badań i rozwoju, poprawiać jakość wytwarzanego produktu, osiągać dokładne prowadzenie rejestrów i spełniać wymogi prawne. Zintegrowana platforma LabVantage LIMS / ELN / LES jest wysoce konfigurowalna, specjalnie zaprojektowana i w 100% oparta na przeglądarce internetowej, aby obsługiwać setki równoczesnych użytkowników i bezproblemowo łączyć się z instrumentami i innymi systemami korporacyjnymi. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź labvantage.com.; softwarepoint.com oraz labvantage.pl.