SOFTWARE POINT - WIODĄCY EKSPERT W DZIEDZINIE LIMS W KRAJACH SKANDYNAWSKICH

 

Software Point jest fińską firmą, która w ciągu ponad 25 lat dostarczyła rozwiązania LIMS do ponad 500 wiodących laboratoriów w Krajach Skandynawskich łącznie z laboratoriami świadczącymi usługi analityczne, laboratoriami kontroli jakości w firmach produkcyjnych oraz laboratoriami badawczo-rozwojowymi. Pomogliśmy naszym Klientom poprawić jakość, obsługę klienta i efektywność ich działalności laboratoryjnej.

Software Point rozwija się obecnie w Polsce wspierając laboratoria swoją wiedzą oraz systemem LabVantage LIMS.

 

https://softwarepoint.com

 

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ O LabVantage LIMS


LabVantage to najnowocześniejszy i najbardziej elastyczny produkt LIMS na rynku. LabVantage oferuje wszystkie cechy i funkcjonalności LIMS potrzebne do prowadzenia laboratorium, idealnie pasując zarówno do małych jak i dużych laboratoriów.

LabVantage spełnia wysokie wymagania jakościowe (identyfikowalność, podpisy elektroniczne, audyt i łańcuch dostaw) przemysłu farmaceutycznego i ISO 17025.

LabVantage, oprócz zarządzania danymi, wspiera codzienną pracę laboratorium, włącznie z funkcjonalnościami do wyszukiwania i rejestrowania próbek, ich etykietowania, przechowywania próbek i materiałów referencyjnych, planowania, tworzenia list zadań, kalibracji i konserwacji przyrządów, wprowadzania wyników, obliczeń, oceny wyników względem limitów i specyfikacji, przeglądów i zatwierdzeń, oświadczeń, fakturowania i raportowania.

LabVantage można łatwo zintegrować z laboratoryjnymi przyrządami oraz innymi systemami za pomocą znormalizowanego i wszechstronnego narzędzia LabVantage Connect.


 
LabVantage jest używany w:
  • laboratoriach badawczo-rozwojowych prywatnych firm przemysłowych i uczelni wyższych
  • laboratoriach prywatnych firm świadczących usługi analityczne oraz rządowych laboratoriach badawczych
  • laboratoriach kontroli jakości w różnych sektorach np. chemicznym, spożywczym, petrochemicznym, farmaceutycznym oraz stalowym.
 
LabVantage ma różne wersje:
LabVantage Pharma - zwaliwidowana wersja LabVantage LIMS, idealna dla laboratoriów kontroli jakości funkcjonujących w środowisku regulowanym. LabVantage Pharma zapewnia wszystko, czego potrzebuje laboratorium farmaceutyczne aby szybko zacząć działać z w pełni sprawnym i sprawdzonym LIMS wraz z funkcjonalnościami badania stabilności.
LabVantage Biobanking - specjalna wersja LabVantage do uruchamiania biorepozytoriów i zbiorów. Wspiera wszystkie aspekty zarządzania biorepozytorium w tym: gromadzenia, przetwarzania, przechowywania i rozpowszechniania.

 

 

Zostaw kontakt, odezwiemy się!